sobota, 26 września 2015

25-30 FC Basel po raz drugi

Witam.
Lech przegrał rywalizację z FC Basel w Lidze Mistrzów, los sprawił, że w fazie grupowej Ligie Europejskiej znów trafili na siebie. Skoro ten Szwajcarski klub tak prześladuje w tym sezonie Lecha postanowiłem i ja ich "poprześladować" pisząc do nich kolejną prośbę o autografy. Wcześniejszy post o przesyłce od nich znajdziecie - tutaj, a dziś zaprezentuję wam następny list od nich z sześcioma autografami. Łącznie posiadam już 11 autografów tego klubu, niestety do kolekcji brakuje mi jeszcze parę ciekawych nazwisk reprezentujących ich barwy.W tej przesyłce zdobyłem wiele autografów młodych piłkarzy, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

Marek Suchy urodzony 29 marca 1988 roku w Pradze, czeski piłkarz występujący na pozycji środkowego obrońcy. Od 2014 gra w FC Basel. W karierze seniora wystąpił w 209 spotkaniach i strzelił w nich 8 goli, dla takich klubów jak Slavia Praga, Spartak Moskwa, FC Basel. Wystąpił również w 19 meczach Reprezentacji Narodowej Czech.
 Albian Ajeti urodził się 26 lutego 1997 roku w Basel, gra na pozycji napastnika.

 Davide Calla urodził się 6 października  1984 roku w Winterthur, szwajcarski piłkarz  grający na pozycji pomocnika.
 Ahmed Hamoudi urodził się 30 lipca 1990 roku w Aleksandrii. Egipski pomocnik, który wystąpił 17 razy w drużynie narodowej zdobywając 2 bramki.
 Naser Aliji urodzony 27 grudnia 1993 w Skopje. Obrońca, zadebiutował w 2015 roku w Reprezentacji Albanii.
 Robin Marc Huser urodzony 24 stycznia 1998 roku w Solura, szwajcarski pomocnik
Filmik  z otwierania przesyłki:
                                    
Autentyczny: tak
Dedykacja: nie
Czas wyczekiwania: 10 dni
Jak zdobyłem:e-mail.