piątek, 28 sierpnia 2015

14. Justyna Kowalczyk

Witam.
Ostatnio zaniedbałem troszkę publikowanie zdobytych autografów, a tu się nazbierało sporo przesyłek, co nawiasem mówiąc bardzo mnie cieszy. Pisząc tego posta na opublikowanie czeka aż sześć listów, ale spokojnie wkrótce wszystkie się pojawią. Co ciekawe, każda przesyłka jest od osoby związanej z sportem. Myślę, że najbardziej zadowoleni będą fani sportów zimowych.
Zaczynamy z wielkim przytupem od osoby, którą chyba zna każdy Polak - Justyny Kowalczyk. Urodziła się 19 stycznia 1983 roku w Limanowej. Polska biegaczka narciarska, jej sukcesy ciężko zliczyć mistrzyni i multimedalistka olimpijska i mistrzostw świata. Czterokrotnie zdobyła Puchar Świata w biegach narciarskich. Justyna jako druga w historii zdobyła 3 razy z rzędu Puchar Świata, jako jedyna czterokrotnie zwyciężała Tour de Ski. Dzięki zdobyciu 2 złotych, a w sumie 5 medali olimpijskich jest najwybitniejszym polskim sportowcem w historii Zimowych Igrzysk Olimpijskich i trzecim po Robercie Korzeniowskim i Irenie Szewińskiej (mam nadzieję i ich autografy zdobyć) letnich i zimowych Igrzysk Olimpijskich.
Pięciokrotnie zwyciężała w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego polskiego sportowca roku w latach 2009- 2013. Za swoje zasługi została oznaczona Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.
Filmik z otwierania przesyłki:
 
Autentyczny: tak
Dedykacja: nie
Czas wyczekiwania: 14 dni
Jak zdobyłem: listownie