czwartek, 5 listopada 2015

1. Wygrana na facebooku "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory"

Witam.
Z racji iż ostatnimi czasy udało mi się wygrać 2 konkursy na Facebooku zakładam nowy temat poświęcony tym zwycięstwom.
Na fanpage Gotham w deszczu -zachęcam wszystkich do kliknięcia u nich Lubię to,organizowany był konkurs w którym do wygrania były dwa filmy "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory"

Co trzeba było zrobić aby wygrać?
Opisz wymyśloną przez Ciebie wariację na temat Ligi Sprawiedliwości, który chciałbyś zobaczyć w komiksie, animacji lub filmie. Mile widziane rysunki.
Moja odpowiedź:
Najchętniej chciałbym zobaczyć Ligę Sprawiedliwych przedstawioną 20 lat później. Gdzie oprócz walki z coraz to nowymi przeciwnikami muszą opiekować się swoimi rodzinami i dziećmi, którzy tak jak oni posiadają moce. Wykończeni ciągłą walką członkowie Ligi nie są już tak sprawni fizycznie jak dawniej, odczuwają ciągłą walkę z złem. Do tego ich dzieciaki też nie ułatwiają im życia, jedni już chcieli by być znanymi bohaterami a nawet członkami Ligi, inni wręcz przeciwnie trafili w złe towarzystwo i sieją postrach i zniszczenie. Wyobraźcie sobie, ile by mieli wtedy problemów na głowie. Np. Batman oprócz nieustannej walki z Jokerem, będzie starał się trzymać jak najdalej od całej walki swojego syna, a ten będzie zafascynowany postacią Jokera.
Filmik z otwierania przesyłki: